Bir Sayfa Seçin

Arayan Kimliği gösterme özelliği sayesinde telefonunuz çaldığında telefona o an ulaşamasanız bile sizi kimin aradığını Flexor bilekliğin ekranından kolayca görebilirsiniz. Flexor bileklik sadece kalori değerleri, adım sayma gibi fitness özelliklerine sahip değildir. Telefonunuzla Bluetooth üzerinden haberleşmesi sayesinde telefonu elinize almadan bir çok özelliğe ulaşmanızı da sağlar.

Flexor bileklik su geçirmezdir. Özellikle yağmurlu havalarda telefonunuzu ıslatmadan kimin aradığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede acil bir arama olduğunu düşündüğünüz aramalar için hemen korunaklı bir yerde telefonunuzu çıkarabilirsiniz. Ayrıca doğa yürüyüşü gibi aktivitelerde telefonunuzu korunaklı çantanızdan hiç çıkarmadan gelen aramaları “Arayan Kimliği” özelliği sayesinde, rehberinizdeki isim ve numara ile görebilirsiniz.

Arayan Kimliği - Telefonunu çıkarmadan arayanı gör

Arayan Kimliği – Telefonunu çıkarmadan arayanı gör

Arayan Kimliği gösterme için izinlerin verilmesi gerekir

Flexor akıllı bilekliği, Zeroner uygulaması aracılığıyla telefonunuzla eşleştirdiğinizde sizden bazı izinler talep etmektedir. Bu izinler bildirimlerin görünmesi ve arayan kişinin kimliğini gösterebilmesi adına önemlidir. Eğer bu izinleri vermeyip, Zeroner’i cihaz yöneticisi olarak eklemezseniz arayan kişinin kimliğini gösterme özelliği çalışmayabilir.

Zeroner uygulamasını kullandığınız sisteme uygun logoyu tıklayarak yükleyebilirsiniz.

Akıllı Bileklik - Flexor F5 AppStore Download ZeronerAkıllı Bileklik - Flexor F5 GooglePlay Download Zeroner

 

Flexor ile çağrıları cevaplayabilir miyim?

Arayan kişinin kimliğini gösterme özelliği için bilekliğinizin telefonunuzla bir kez senkronize olması ve rehber verilerini okuyabilmesi gerekmektedir. Bileklik üzerinde herhangi bir mikrofon bulunmadığından çağrıları bileklikten cevaplayamazsınız, arayanın kim olduğunu görebilir, cevaplama özelliğini telefonunuz üzerinden kullanabilirsiniz.

 

Rehberimdeki kişi bilgileri güncellendiğinde ne yapmalıyım ?

Flexor akıllı bileklik sadece günlük atılan adımları, harcanan kalori miktarını, katledilen mesafeyi ve aktivite süresi gibi bilgileri depolar, bunun haricinde hiçbir veri depolamaz. Bluetooth ile akıllı telefonunuz ile anlık iletişim kurar ve rehberinizdeki isim ve telefon numarası bilgilerini okur. Bu sayede “Arayan Kimliği” özelliğinde ekranda gösterilen isim ve telefon numarası her zaman günceldir. Rehberinizde güncelleme yaptığınızda, Flexor akıllı bileklik veya Zeroner uygulamasında ekstra bir ayar veya giriş yapmanız gerekmez.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL