Bir Sayfa Seçin

Bildirimler sayesinde akıllı telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan arayan kişiyi görebilir, gelen kısa mesajları, e-postaları veya sosyal medya (Facebook, Twitter, Whatsapp vs. ) bildirim özetlerini okuyabilirsiniz. Akıllı mobil cihazlar sürekli bildirimler alır. Bazen işinizin arasında, bazen yolda, bazen egzersiz sırasında, bazen de yağmurlu bir havada bildirimler alabilirsiniz. Her zaman telefonunuza bakmanız mümkün olmayabilir. Özellikle yağmurlu bir havada telefonunuzun ıslanmasını istemezsiniz. Bu bildirimlerin hepsi önemli olmayabilir. Bazıları ile hemen, bazıları ise de daha sonra ilgilenmek isteyebilirsiniz. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bileklik sayesinde telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan gelen bildirimleri görür ve gerekli ise cevap verirsiniz.

Bildirimler : Arayan Kişinin adı ve numarası, sms, eposta, sosyal medya ...

Bildirimler : Arayan Kişinin adı ve numarası, sms, eposta, sosyal medya …

Bildirimler nasıl görüntülenir ?

Gelen bildirim ile Flexor akıllı bileklik titrer ve bildirimi gösterir. Hassas Dokunmatik Ekran  sayesinde bildirimlerin devamını kolaylıkla görebilirsiniz. Dokunmatik ekran hassasiyeti, dokunma ile komut verilen cihazlar için en önemli özelliklerden biridir. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bilekliklerde bulunan OLED ekran hassas dokunmatik özelliğe sahiptir. Dikey veya yatay dokunmalara ve “Dokun ve Basılı Tut” dokunmalarına tanımlanmış farklı komutları gerçekleştirebilir. Parmağınızın ekrana dokunmasını, ekrana dikey veya yatay sürtünmesini yüksek hassasiyetle tanır ve tanımlanmış komutu hızlıca gerçekleştirir. Komut almadığı zamanlarda parlak siyah (piano black) olarak bekleyen çok şık bir ekrana sahiptir.

Bildirimler Flexor akıllı bilekliğe depolanmaz. Son gelen bildirim bir öncekini gizler. Bildirimler akıllı telefonunuzda gösterilmeye devam eder.

IP Koruma Sınıfı (Ingress Protection)

“IP” ve yanındaki iki rakam cihazın dayanıklı olduğu ortam şartlarını gösterir. Flexor bileklikler IP65 koruma sınıfında üretilmiştir.

  • İlk rakam olan 6 : Toza karşı tam korumayı ifade eder.
  • İkinci rakama 5 : Fışkıran suya (su jeti) karşı korumayı yani, cihazın gövdesine herhangi bir yönden gelen su fışkırmalarının cihaza zarar vermeyeceğini ifade eder.

Giyilebilir teknolojilerin su geçirmez olması çok önemli bir özelliktir. Aksi takdirde cihazınızı yağmurlu havalarda giyemezsiniz. Flexor bilekliğinizi rahatlıkla yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz. Yağmurlu havalarda akıllı telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan bildirimlerinizi okuyabilir, gelen aramaları görebilir ve diğer tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL