Bir Sayfa Seçin

Dokunmatik Ekran hassasiyeti, dokunma ile komut verilen cihazlar için en önemli özelliktir. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bilekliklerde bulunan OLED ekran hassas dokunmatik özelliğe sahiptir. Dikey veya yatay dokunmalara ve “Dokun ve Basılı Tut” dokunmalarına tanımlanmış farklı komutları gerçekleştirebilir. Parmağınızın ekrana dokunmasını, ekrana dikey veya yatay sürtünmesini yüksek hassasiyetle tanır ve tanımlanmış komutu hızlıca gerçekleştirir. Komut almadığı zamanlarda parlak siyah (piano black) olarak bekleyen çok şık bir ekrana sahiptir.

Ekranın açılması için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bileğinizi hafifçe aşağı yukarı hareket ettirdiğinizde ekran açılır ve saati gösterir (Bu özelliği kullanmak istemezseniz uygulamanızdan özelliği pasif yapabilirsiniz.) veya ekrana hafifçe dokunarak ekranı açabilirsiniz.

İster bilek hareketi ile ister de dokunma ile

İster bilek hareketi ile ister de dokunma ile

Dokunmatik Ekran komutları

Dokunmatik ekran ile Flexor bileklik üzerindeki tüm fonksiyonları kullanabilirsiniz. Flexor akıllı bileklik hiçbir tuşa sahip değildir. Bu sayede toza ve suya karşı son derece dayanıklıdır.

  • Tam kapalı modda ekrana dokunarak, Flexor akıllı bilekliğinizin açılmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bekleme modunda dokunma ile saati görebilirsiniz.
  • Sağa ve sola sürükleme ile adım sayar, telefonumu bul, kapat vs fonksiyonlarını seçebilirsiniz.
  • Dokun ve basılı tut ile seçilen fonksiyonu aktifleştirebilirsiniz. Örneğin telefonumu bul fonksiyonu üzerinde dokun ve basılı tut ile telefonunuzun siren çalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Adım sayar fonksiyonu üzerinde yukarı aşağı sürükleme ile anlık yakılan kalori, egzersiz süresi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

IP Koruma Sınıfı (Ingress Protection)

“IP” ve yanındaki iki rakam cihazın dayanıklı olduğu ortam şartlarını gösterir. Flexor bileklikler IP65 koruma sınıfında üretilmiştir.

  • İlk rakam olan 6 : Toza karşı tam korumayı ifade eder.
  • İkinci rakama 5 : Fışkıran suya (su jeti) karşı korumayı yani, cihazın gövdesine herhangi bir yönden gelen su fışkırmalarının cihaza zarar vermeyeceğini ifade eder.

Giyilebilir teknolojilerin su geçirmez olması çok önemli bir özelliktir. Aksi takdirde cihazınızı yağmurlu havalarda giyemezsiniz. Flexor bilekliğinizi rahatlıkla yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz. Yağmurlu havalarda akıllı telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan bildirimlerinizi okuyabilir, gelen aramaları görebilir ve diğer tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL