Bir Sayfa Seçin

Hatırlatıcı ile tüm alarm planlarınız için Flexor akıllı bileklik titreşim verir ve bildirimler gösterir. Akıllı cihazınızda ayarlayacağınız alarm planlarınızın zamanı geldiğinde bilekliğinizde titreşim ile devreye girer.

Flexor akıllı bileklik titreşim özelliğine sahiptir. Alarm kurmanız durumunda bileklik kolunuzdayken titrer ve uyanmanızı sağlar. Özellikle erken kalkan ve alarm sesi ile rahatsızlık vermek istemeyenler için idealdir.

Hatırlatıcı ile planladıklarınızın zamanı geldiğinde titreşim alırsınız

Planladıklarınızın zamanı geldiğinde titreşim ve bildirim alırsınız.

Hatırlatıcı ile egzersiz planı yapabilirsiniz

Flexor akıllı bilekliğin ana özelliklerinden biri olan adım sayar  ile egzersizi hayatınıza dahil etmeniz sağlıklı bir yaşama adım atmanız için çok önemlidir. Hayatına sporu dahil eden insanlar için adım sayar kullanamanın motivasyonu artırıcı bir etkisi vardır. Bilinçli bir şekilde hareketlerinizi takip etmeniz size ekstra motivasyon kazandırır ve uzun vadede daha fazla hareket etmenizi sağlar. Yapılan araştırmalar gün içerisinde attığı adımı takip eden insanların başlangıçtaki adım sayısını %27 oranında artırdığını göstermektedir.

Hatırlatıcı ile egzersiz planınızı yapabilirsiniz

Egzersiz planınızı yapabilirsiniz

Yaşam tarzınıza ve fiziksel özelliklerinize göre planlayacağınız günlük egzersizler hatırlatıcı ile size bildirilecektir. Bu sayede egzersiz planınızı zamanında gerçekleştirebilirsiniz. Planlı egzersiz sizi motive eder ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanız için size yardımcı olur.

Hatırlatıcı ile günlük hedeflerinizi kaçırmayın.

Obezite ile mücadele konusunda da gün içerisinde hareketli olmanız oldukça önemlidir.

  • Günde 5000 adımdan az atıyorsanız hareketsiz bir yaşam sürüyorsunuzdur. Bunun neticesinde yediğiniz besinleri yakma oranınız düşer ve kilo alırsınız.
  • 5000 ile 7500 arasında adım atıyorsanız oldukça az hareket ettiğiniz açıktır, düşük hareketli yaşam uzun vadede bir takım sağlık sorunları doğurur.
  • 7500 ile 10000 arası adım atıyorsanız orta hareketli bir hayatınız vardır, spor yapmayan insanların standardına yaklaşırsınız ancak biraz daha motivasyonla çok daha sağlıklı bir yaşam mümkündür.
  • 10000-12500 adım arası aktif bir yaşam söz konusudur, hareketsizlik kaynaklı sağlık sorunlarından uzak bir hayatınız olur.
  • 12500 ve üzeri adım ise sportif bir yaşamdır ve uzun vadede bedeninizde olumlu değişiklikler yaratır. Gün içerisindeki tempoda kolayca yorulmaz, düzenli uyku uyuyabilir ve yaşamaya daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Normal bir insan yaklaşık yarım saatlik yürüyüşle 3500-4000 adım atar. Gün içerisindeki hareketlerinize düzenli spor faaliyetleri eklemeniz durumunda 12500+ adım sayısını görmeniz pek de zor değildir.

Flexor kullanıcılarına aile içinde spor konusunda rekabet oluşturmalarını ve akşamları adım sayılarını karşılaştırmalarını öneriyoruz. Bu sayede daha çok hareket etmek için gerekli motivasyona ulaşabilir ve zamanı daha keyifli geçirecek beden sağlığına ulaşabilirsiniz.

Hatırlatıcılar ve alarmlar Flexor akıllı bilekliğin titremesi ile gösterilir. Hassas Dokunmatik Ekran sayesinde bildirimlerin devamını kolaylıkla görebilirsiniz. Dokunmatik ekran hassasiyeti, dokunma ile komut verilen cihazlar için en önemli özelliklerden biridir. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bilekliklerde bulunan OLED ekran hassas dokunmatik özelliğe sahiptir. Dikey veya yatay dokunmalara ve “Dokun ve Basılı Tut” dokunmalarına tanımlanmış farklı komutları gerçekleştirebilir. Parmağınızın ekrana dokunmasını, ekrana dikey veya yatay sürtünmesini yüksek hassasiyetle tanır ve tanımlanmış komutu hızlıca gerçekleştirir.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL