Bir Sayfa Seçin

Kalori hesaplama ile günlük kalori yakımınızı kontrol attında tutabilirsiniz. Bedeninizin sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gün içerisinde belirli derecede kalori almaya ihtiyacı vardır. Yemek yemek, konuşmak, yürümek gibi temel fonksiyonların tamamı belirli derecede enerji harcar ve bu enerjiyi ortaya çıkartmak için düzenli olarak kalori yakar. İhtiyaç duyduğunuz kalori miktarı yaşınıza, boyunuza, mevcut kilonuza ve hareket durumunuza göre değişebilir.

Metabolizmanız bu enerji yönetimini sağlamakla yükümlüdür. Eğer hızlı çalışan bir metabolizmanız varsa daha çok kaloriyi daha kısa sürede yakabilirsiniz, ancak yavaş çalışan bir metabolizmaya sahipseniz çok fazla kalori almamanız sağlığınız açısından önemlidir.

Tam da bu noktada devreye siz giriyorsunuz! Düzenli egzersiz yaparak metabolizmanızı hızlandırabilir, kas dokunuzu artırabilirsiniz. Bu sayede aldığınız kalorileri yakarak kilo almanın önüne geçebilirsiniz. Cinsiyetiniz, yaşınız, boyunuz ve kilonuza göre günlük kalori miktarınızı bilmeniz çok önemlidir. Bu miktarı bildiğinizde, Flexor ile anlık tüketiminizi kontrol etmeniz motivasyonunuzu arttıracaktır.

Kalori Hesaplama

Kalori Hesaplama

Kalori Hesaplama

Flexor kalori hesaplama özelliği gün içerisinde yaptığınız hareketler neticesinde ne kadar kalori yaktığınızı gösterir. Sağlıklı beslenmenin yanında düzenli egzersiz ile aldığınız kalorileri hızlıca yakabilirsiz.

Kilo vermek ya da mevcut kilonuzu korumak sadece yediklerinizle ilgili değildir. Hareketsiz bir vücut yavaş bir metabolizmayı doğurur ve bir noktadan sonra obezite ile karşı karşıya kalırsınız. Düzenli egzersiz ve spor yapmak sağlıklı bir vücudun olmazsa olmazıdır. Flexor adımlarınızı takip eder ve gün içinde yaktığınız kaloriyi hesaplar. Bu sayede her gün kendinize belirli hedefler koyarak daha hareketli ve dolayısıyla daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Yapılan araştırmalar obezite ile savaşta, anlık harcanan kaloriyi takip etmenin önemli olduğunu göstermektedir. Tüketilen kaloriyi anlık olarak takip eden insanlar gün içinde harcamaları gereken kalori hedeflerinde yüksek başarılar göstermektedir.

Sizde sağlıklı bir bedene sahip olabilmeniz için kendi yaşam tarzınıza, yaşınıza, boyunuza ve kilonuza uygun günlük harcamanız gereken kalori miktarını öğrenin ve anlık tüketim değerlerinizi kontrol ederek sağlığınızı koruyun. Flexor size bu konuda anlık değereler ile yardımcı olsun.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL