Bir Sayfa Seçin

Kol Saati ayarınızın, bulunduğunuz bölgenin (Akıllı telefonunuzun güncel saati ile aynı olacaktır) saat ayarına gelmesi için, Flexor akıllı bilekliğinizin telefonunuz ile senkronize olması yeterlidir. Flexor akıllı bileklik, diğer tüm özellikleri yanısıra dört farklı renk seçeneği ile (Modüler yapısı sayesinde, siyah, lacivert, kırmızı ve turuncu kordonlar ile kullanılabilir) günlük kıyafet ve planlarınıza uygun hafif, ince ve şık bir saattir. Spor kıyafetleriniz ile veya takım elbiseleriniz ile Flexor akıllı bilekliğinizi kullanabilirsiniz. Her tarza uygundur.

Uyku modunda (standby) tamamen parlak siyah (piano black) görünüme geçerek tüm göstergelerini kapatır. Ekranın açılması için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bileğinizi hafifçe aşağı yukarı hareket ettirdiğinizde ekran açılır ve saati gösterir (Bu özelliği kullanmak istemezseniz uygulamanızdan özelliği pasif yapabilirsiniz.) veya ekrana hafifçe dokunarak ekranı açabilirsiniz.

İster bilek hareketi ile ister de dokunma ile

İster bilek hareketi ile ister de dokunma ile

Dokunmatik Ekran hassasiyeti, dokunma ile komut verilen cihazlar için en önemli özelliktir. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bilekliklerde bulunan OLED ekran hassas dokunmatik özelliğe sahiptir. Dikey veya yatay dokunmalara ve “Dokun ve Basılı Tut” dokunmalarına tanımlanmış farklı komutları gerçekleştirebilir. Parmağınızın ekrana dokunmasını, ekrana dikey veya yatay sürtünmesini yüksek hassasiyetle tanır ve tanımlanmış komutu hızlıca gerçekleştirir.

Kol Saati özelliğini aktif etme

Flexor çok fonksiyonlu akıllı bileklikler, bluetooth teknolojisi ile akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlantı kurar. Bu bağlantıyı sağlayan uygulamamızın adı ZERONER dir. iOS ve Android uyumlu olan Flexor akıllı bileklikler için Zeroner uygulamasını aşağıdaki logoları kullanarak yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında uygulamayı açtığınızda gerekli yönlendirmeler gösterilecektir. Bağlantı ve senkronizasyon sonrası saatinizin otomatik güncellendiğini göreceksiniz.

Akıllı Bileklik - Flexor F5 AppStore Download ZeronerAkıllı Bileklik - Flexor F5 GooglePlay Download Zeroner

IP Koruma Sınıfı (Ingress Protection)

“IP” ve yanındaki iki rakam cihazın dayanıklı olduğu ortam şartlarını gösterir. Flexor bileklikler IP65 koruma sınıfında üretilmiştir.

  • İlk rakam olan 6 : Toza karşı tam korumayı ifade eder.
  • İkinci rakama 5 : Fışkıran suya (su jeti) karşı korumayı yani, cihazın gövdesine herhangi bir yönden gelen su fışkırmalarının cihaza zarar vermeyeceğini ifade eder.

Giyilebilir teknolojilerin su geçirmez olması çok önemli bir özelliktir. Aksi takdirde cihazınızı yağmurlu havalarda giyemezsiniz. Flexor bilekliğinizi rahatlıkla yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz. Yağmurlu havalarda akıllı telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan bildirimlerinizi okuyabilir, gelen aramaları görebilir ve diğer tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL