Bir Sayfa Seçin

Avantajlı Paket – Flexor + Yedek Kordon

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 239,00

Garanti Süresi : 2 Yıl

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Onaylı Garanti Belgesi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı onaylı garanti belgesi olmayan sahte ürünleri almayınız.

 

 • Adım Sayacı : Hareket ettiğiniz sürece adımlarınızı sayar.
 • Kalori Sayacı : Anlık kalori tüketiminizi gösterir.
 • Hatırlatıcı : Alarm ve aktivitelerinizi hatırlatır.
 • Bildirim : Bildirimlerinizi gösterir.
 • Arayan : Arayan kişinin ismini gösterir.
 • Dokunmatik : Yüksek hassaslıkta dokunmatiktir.
 • Uyku Ölçer : Uyku kalitenizi ölçer.
 • Kol Saati : Kol hareketiniz ile saati gösterir.
 • USB Şarj : Usb üzerinden hızlı şarj olur.
 • OLED Ekran : Yüksek kaliteli OLED ekrana sahiptir.
Temizle

Açıklama

Avantajlı Paket – Flexor + Yedek Kordon

Paket İçeriği : 1 Adet Flexor Standart Paket + 1 Adet Yedek Kordon (Tokası ile birlikte) + Türkçe Kullanım Kılavuzu + Garanti Belgesi

 

 Avantajlı Paket ile Yedek Kordon‘ a %65 indirimli sahip olursunuz.

 

Akıllı Bileklik Flexor F5 kolay kullanım için tasarlanmış, son teknoloji ile donatılmış giyilebilir akıllı bir mobil cihazdır. Son derece basit kullanıma sahiptir. Hafif ve ergonomik yapısı ile bileğinizde takılı olduğunu dahi unutabilirsiniz. Hiçbir adaptöre ihtiyaç duymaksızın kendisini herhangi bir standart “Usb” kaynağından hızlı şarj edebilir. Tam dolu şarjı ile 3 ila 5 gün çalışabilir. Su geçirmezdir.

Adım Sayar

Adım Sayacı

Adım Sayar özelliği sayesinde Flexor hareket ettiğiniz sürece attığınız adımları düzenli olarak sayar. Pedometre olarak bilinen bu özellik ile aktivite sırasında başka herhangi bir cihaz kullanmadan kaç adım attığınızı ve ne kadar mesafe aldığınızı görebilirsiniz. Hayatına sporu dahil eden insanlar için adım sayar kullanamanın motivasyonu artırıcı bir etkisi vardır. Bilinçli bir şekilde hareketlerinizi takip etmeniz size ekstra motivasyon kazandırır ve uzun vadede daha fazla hareket etmenizi sağlar. Yapılan araştırmalar gün içerisinde attığı adımı takip eden insanların başlangıçtaki adım sayısını %27 oranında artırdığını göstermektedir.

Kalori Hesaplama

Kalori Sayacı

Kalori hesaplama ile günlük kalori yakımınızı kontrol attında tutabilirsiniz. Bedeninizin sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürebilmesi için gün içerisinde belirli derecede kalori almaya ihtiyacı vardır. Yemek yemek, konuşmak, yürümek gibi temel fonksiyonların tamamı belirli derecede enerji harcar ve bu enerjiyi ortaya çıkartmak için düzenli olarak kalori yakar. İhtiyaç duyduğunuz kalori miktarı yaşınıza, boyunuza, mevcut kilonuza ve hareket durumunuza göre değişebilir.

Metabolizmanız bu enerji yönetimini sağlamakla yükümlüdür. Eğer hızlı çalışan bir metabolizmanız varsa daha çok kaloriyi daha kısa sürede yakabilirsiniz, ancak yavaş çalışan bir metabolizmaya sahipseniz çok fazla kalori almamanız sağlığınız açısından önemlidir.

Tam da bu noktada devreye siz giriyorsunuz! Düzenli egzersiz yaparak metabolizmanızı hızlandırabilir, kas dokunuzu artırabilirsiniz. Bu sayede aldığınız kalorileri yakarak kilo almanın önüne geçebilirsiniz. Cinsiyetiniz, yaşınız, boyunuz ve kilonuza göre günlük kalori miktarınızı bilmeniz çok önemlidir. Bu miktarı bildiğinizde, Flexor ile anlık tüketiminizi kontrol etmeniz motivasyonunuzu arttıracaktır.

Hatırlatıcı

Hatırlatıcı

Hatırlatıcı ile tüm alarm ve takvim planlarınız için Flexor akıllı bileklik titreşim verir ve bildirimler gösterir. Akıllı cihazınızda ayarlayacağınız standart alarm veya takvim planlarınızın zamanı geldiğinde bilekliğinizde titreşim ile devreye girer.

Flexor akıllı bileklik titreşim özelliğine sahiptir. Alarm kurmanız durumunda bileklik kolunuzdayken titrer ve uyanmanızı sağlar. Özellikle erken kalkan ve alarm sesi ile rahatsızlık vermek istemeyenler için idealdir.

Bildirim

Bildirim

Bildirimler sayesinde akıllı telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan arayan kişiyi görebilir, gelen kısa mesajları, e-postaları veya sosyal medya (Facebook, Tweeter, Whatsapp vs. ) bildirim özetlerini okuyabilirsiniz. Akıllı mobil cihazlar sürekli bildirimler alır. Bazen işinizin arasında, bazen yolda, bazen egzersiz sırasında, bazen de yağmurlu bir havada bildirimler alabilirsiniz. Her zaman telefonunuza bakmanız mümkün olmayabilir. Özellikle yağmurlu bir havada telefonunuzun ıslanmasını istemezsiniz. Bu bildirimlerin hepsi önemli olmayabilir. Bazıları ile hemen, bazıları ise de daha sonra ilgilenmek isteyebilirsiniz. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bileklik sayesinde telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan gelen bildirimleri görür ve gerekli ise cevap verirsiniz.

Arayan Kimliği

Arayan

Arayan Kimliği gösterme özelliği sayesinde telefonunuz çaldığında telefona o an ulaşamasanız bile sizi kimin aradığını Flexor bilekliğin ekranından kolayca görebilirsiniz. Flexor bileklik sadece kalori değerleri, adım sayma gibi fitness özelliklerine sahip değildir. Telefonunuzla Bluetooth üzerinden haberleşmesi sayesinde telefonu elinize almadan bir çok özelliğe ulaşmanızı da sağlar.

Flexor bileklik su geçirmezdir. Özellikle yağmurlu havalarda telefonunuzu ıslatmadan kimin aradığını rahatlıkla görebilirsiniz. Bu sayede acil bir arama olduğunu düşündüğünüz aramalar için hemen korunaklı bir yerde telefonunuzu çıkarabilirsiniz. Ayrıca doğa yürüyüşü gibi aktivitelerde telefonunuzu korunaklı çantanızdan hiç çıkarmadan gelen aramaları “Arayan Kimliği” özelliği sayesinde, rehberinizdeki isim ve numara ile görebilirsiniz.

Dokunmatik Ekran

Dokunmatik

Dokunmatik Ekran hassasiyeti, dokunma ile komut verilen cihazlar için en önemli özelliktir. Flexor çok fonksiyonlu akıllı bilekliklerde bulunan OLED ekran hassas dokunmatik özelliğe sahiptir. Dikey veya yatay dokunmalara ve “Dokun ve Basılı Tut” dokunmalarına tanımlanmış farklı komutları gerçekleştirebilir. Parmağınızın ekrana dokunmasını, ekrana dikey veya yatay sürtünmesini yüksek hassasiyetle tanır ve tanımlanmış komutu hızlıca gerçekleştirir. Komut almadığı zamanlarda parlak siyah (piano black) olarak bekleyen çok şık bir ekrana sahiptir.

Ekranın açılması için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bileğinizi hafifçe aşağı yukarı hareket ettirdiğinizde ekran açılır ve saati gösterir (Bu özelliği kullanmak istemezseniz uygulamanızdan özelliği pasif yapabilirsiniz.) veya ekrana hafifçe dokunarak ekranı açabilirsiniz.

Uyku Monitörü

Uyku Ölçer

Uyku Monitörü (Sleep Monitor) uyku verilerinizi ölçer analiz eder ve uykunuzu düzenlemenize yardımcı olur. Flexor akıllı bileklik çok iyi bir aktivite ölçer olması yanı sıra sağlıklı bir vücudun olmazsa olmazı iyi bir uyku düzenine sahip olmanız için de size yardımcı olur. Uykunuzu izler, verilerinizi düzenli olarak akıllı telefonunuza veya tabletinize aktarır. Uyku sürenizi, derin uyku saatlerinizi, hafif uyku saatlerinizi ölçer ve grafikler hazırlar. Uykuya dalma ve uykudan uyanma saatlerinizi kaydeder. Derin uyku ve hafif uykuda geçirdiğiniz saatlerin toplamını gösterir. Daha verimli derin uyku saatinizi arttırmanız ve uyku saatlerinizi düzenlemeniz için sizi motive eder. Uyku saatlerinizi ve uyku kalitenizi arttırmanız gün içinde yapacağınız tüm faaliyetlerdeki başarınızı arttırır.

Kol Saati

Kol Saati

Kol Saati ayarınızın, bulunduğunuz bölgenin (Akıllı telefonunuzun güncel saati ile aynı olacaktır) saat ayarına gelmesi için, Flexor akıllı bilekliğinizin telefonunuz ile senkronize olması yeterlidir. Flexor akıllı bileklik, diğer tüm özellikleri yanısıra dört farklı renk seçeneği ile (Modüler yapısı sayesinde, siyah, lacivert, kırmızı ve turuncu kordonlar ile kullanılabilir. Avantajlı Paket ile yedek kordonunuzu daha ucuza alabilirsiniz.) günlük kıyafet ve planlarınıza uygun hafif, ince ve şık bir saattir. Spor kıyafetleriniz ile veya takım elbiseleriniz ile Flexor akıllı bilekliğinizi kullanabilirsiniz. Her tarza uygundur.

Uyku modunda (standby) tamamen parlak siyah (piano black) görünüme geçerek tüm göstergelerini kapatır. Ekranın açılması için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bileğinizi hafifçe aşağı yukarı hareket ettirdiğinizde ekran açılır ve saati gösterir (Bu özelliği kullanmak istemezseniz uygulamanızdan özelliği pasif yapabilirsiniz.) veya ekrana hafifçe dokunarak ekranı açabilirsiniz.

 

 

Usb Şarj

USB Şarj

Usb Şarj kablosu gereksinimi yoktur. Flexor akıllı bilekliğin en önemli özelliklerinden birisi USB üzerinden doğrudan ve hızlıca şarj olmasıdır. Bilekliğin akıllı modüler yapısı sayesinde ekranını kordonundan kolayca çıkartıp herhangi bir standart USB girişine takarak hızlıca şarj edebilirsiniz.

Günümüzde etrafımızdaki bir çok elektronik alette, bekleme salonlarında, kafelerde hatta otobüslerde dahi Usb şarj yuvaları bulunmaktadır. Flexor akıllı bilekliğin şarj kablosuna veya ekstra bir adaptöre ihtiyaç duymayan yapısı sayesinde istediğiniz her yerde kolaylıkla cihazınızı şarj edebilirsiniz. Uzun seyahatlerinizde ( Tam şarj ile 3-5 günlük kullanım imkanı sunmaktadır. ) yanınızda şarj kablosu taşımanız gerekmez.

Avantajlı Paket

Flexor akıllı bilekliğinizi, akıllı modüler sistemi sayesinde şarj kablosu taşımanıza gerek kalmadan kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda modaya uygun farklı renk seçeneklerindeki yedek kordonları ile günlük kıyafetlerinize veya isteklerinize uygun renklerde de kullanabilirsiniz. Siyah, lacivert, kırmızı ve turuncu renk seçeneklerinden isteğinize uygun olanı kolayca değiştirerek kıyafetinize veya gününüze uygun olanı kullanabilirsiniz.

Oled Ekran

OLED Ekran

Oled , led ve lcd teknolojilerinden daha üstün bir ekran teknolojisidir. Flexor bileklikler üstün Oled teknolojisine sahiptir. Bu ekranları diğer teknolojilerden üstün yapan en önemli özellik yüksek kaliteli ışığı en az enerji tüketimi ile yapmasıdır. Bu teknoloji “Organik ışık yayan diyotlar” dan gelmektedir. Yüksek kaliteyi en az enerji harcayacak şekilde görüntüleyen bu ekran sayesinde, şarjınız çok uzun süre dayanır, ekrandaki bilgileri karanlıkta dahi çok net şekilde görebilir, egzersiziniz sırasında güneşli ortamlarda adım sayma ve kalori yakma gibi özellikleri kolayca izleyebilirsiniz.

Giyilebilir akıllı cihazlar için olmazsa olmaz özelliklerin arasında ince, hafif ve uzun pil ömürlü olmaları yer alır. Ekranlı giyilebilir akıllı teknolojiler için ise, ekranın düşük enerji harcaması zorunlu bir kural gibidir. Aksi takdirde, birçok örneğini bulabileceğiniz kötü kalitede üretilmiş ucuz ürünlerdeki gibi sürekli şarjınız biter ve cihazı verimli kullanamazsınız.

Flexor bileklikler çok fonksiyonlu akıllı giyilebilir cihazlardır. Tüm özelliklerini en verimli şekilde kullanabilmeniz için minimum enerji harcayan ve maksimum kaliteye sahip teknolojilerle donatılmıştır. Hassas OLED ekrana sahiptir. Dokunma, çift vurma ve sürükleme hareketlerinizi yüksek hassasiyetle anlar ve programlanmış komutları gerçekleştirir. Tüm iPhone ve Android telefonlarda çalışır. Modaya uyumlu renkleri ile şık bir giyilebilir mobil cihazdır. 7.8 mm gibi süper ince ve hafif tasarımı ile bileğinizi hiç yormaz.

 

 

Flexor Akıllı Bileklik Uygulamamız


Flexor çok fonksiyonlu akıllı bileklikler, bluetooth teknolojisi ile akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlantı kurar. Bu bağlantıyı sağlayan uygulamamızın adı ZERONER dir. iOS ve Android uyumlu olan Flexor akıllı bileklikler için Zeroner uygulamasını aşağıdaki logoları kullanarak yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında uygulamayı açtığınızda gerekli yönlendirmeler gösterilecektir. Bağlantı ve senkronizasyon sonrası saatinizin otomatik güncellendiğini göreceksiniz.

Akıllı Bileklik - Flexor F5 AppStore Download ZeronerAkıllı Bileklik - Flexor F5 GooglePlay Download Zeroner

 

 

IP Koruma Sınıfı (Ingress Protection)

“IP” ve yanındaki iki rakam cihazın dayanıklı olduğu ortam şartlarını gösterir. Flexor bileklikler IP65 koruma sınıfında üretilmiştir.

 • İlk rakam olan 6 : Toza karşı tam korumayı ifade eder.
 • İkinci rakama 5 : Fışkıran suya (su jeti) karşı korumayı yani, cihazın gövdesine herhangi bir yönden gelen su fışkırmalarının cihaza zarar vermeyeceğini ifade eder.

Giyilebilir teknolojilerin su geçirmez olması çok önemli bir özelliktir. Aksi takdirde cihazınızı yağmurlu havalarda giyemezsiniz. Flexor bilekliğinizi rahatlıkla yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz. Yağmurlu havalarda akıllı telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan bildirimlerinizi okuyabilir, gelen aramaları görebilir ve diğer tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

IP65 etiketli elektronik cihazlar, 2 metre derinlikteki soğuk suda 30 dakikaya kadar su geçirmezdir. 

 

Avantajlı Paket – Flexor + Yedek Kordon için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ertuğrul Karagöz

  Kırmızı rengi çok güzel, iyi ki bu paketten almışım. Biraz hareketsiz bir insanım, umarım sadece kol saati olarak kullanmam!

Yorum Yap
Veya

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL