Bir Sayfa Seçin

Oled , led ve lcd teknolojilerinden daha üstün bir ekran teknolojisidir. Flexor bileklikler üstün Oled teknolojisine sahiptir. Bu ekranları diğer teknolojilerden üstün yapan en önemli özellik yüksek kaliteli ışığı en az enerji tüketimi ile yapmasıdır. Bu teknoloji “Organik ışık yayan diyotlar” dan gelmektedir. Yüksek kaliteyi en az enerji harcayacak şekilde görüntüleyen bu ekran sayesinde, şarjınız çok uzun süre dayanır, ekrandaki bilgileri karanlıkta dahi çok net şekilde görebilir, egzersiziniz sırasında güneşli ortamlarda adım sayma ve kalori yakma gibi özellikleri kolayca izleyebilirsiniz.

1987 yılında Kodak araştırmacıları Ching W. Tang ve Steven Van Slyke tarafından bulunan “OLED” teknolojisi yüksek kaliteli elektronik ürünlerde tercih edilen bir teknolojidir. Özellikle düşük enerji tüketimi nedeni ile giyilebilir teknolojilerin vazgeçilmezidir.

üstün oled teknolojisi - organik ışık yayan diyotlar

Organik ışık yayan diyotlar

Oled ekran, Flexor akıllı bileklik için neden önemli

Giyilebilir akıllı cihazlar için olmazsa olmaz özelliklerin arasında ince, hafif ve uzun pil ömürlü olmaları yer alır. Ekranlı giyilebilir akıllı teknolojiler için ise, ekranın düşük enerji harcaması zorunlu bir kural gibidir. Aksi takdirde, birçok örneğini bulabileceğiniz kötü kalitede üretilmiş ucuz ürünlerdeki gibi sürekli şarjınız biter ve cihazı verimli kullanamazsınız.

Flexor bileklikler çok fonksiyonlu akıllı giyilebilir cihazlardır. Tüm özelliklerini en verimli şekilde kullanabilmeniz için minimum enerji harcayan ve maksimum kaliteye sahip teknolojilerle donatılmıştır.

Oled ekran ince hafif şık ve uzun pil ömürlü

Flexor bileklikler ince ve hafiftir. Oled ekran teknolojisini kullanır ve yüksek kaliteli görüntüyü çok az enerji tüketimi ile sağlar. Herhangi bir standart usb kaynağından 20 dakikada (75mA Li-battery) tam şarj olur ve kullanıma bağlı olarak 3 ila 5 gün boyunca kullanım sunar.

Yüksek hassaslıkta dokunmatik ekrana sahiptir. Dikey ve yatay dokunma, dokun ve basılı tut ile komut verebilirsiniz.

IP Koruma Sınıfı (Ingress Protection)

“IP” ve yanındaki iki rakam cihazın dayanıklı olduğu ortam şartlarını gösterir. Flexor bileklikler IP65 koruma sınıfında üretilmiştir.

  • İlk rakam olan 6 : Toza karşı tam korumayı ifade eder.
  • İkinci rakama 5 : Fışkıran suya (su jeti) karşı korumayı yani, cihazın gövdesine herhangi bir yönden gelen su fışkırmalarının cihaza zarar vermeyeceğini ifade eder.

Giyilebilir teknolojilerin su geçirmez olması çok önemli bir özelliktir. Aksi takdirde cihazınızı yağmurlu havalarda giyemezsiniz. Flexor bilekliğinizi rahatlıkla yağmurlu havalarda kullanabilirsiniz. Yağmurlu havalarda akıllı telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan bildirimlerinizi okuyabilir, gelen aramaları görebilir ve diğer tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL