Bir Sayfa Seçin

Usb Şarj kablosu gereksinimi yoktur.  Flexor akıllı bilekliğin en önemli özelliklerinden birisi USB üzerinden doğrudan ve hızlıca şarj olmasıdır. Bilekliğin akıllı modüler yapısı sayesinde ekranını kordonundan kolayca çıkartıp herhangi bir standart USB girişine takarak hızlıca şarj edebilirsiniz.

Günümüzde etrafımızdaki bir çok elektronik alette, bekleme salonlarında, kafelerde hatta otobüslerde dahi Usb şarj yuvaları bulunmaktadır. Flexor akıllı bilekliğin şarj kablosuna veya ekstra bir adaptöre ihtiyaç duymayan yapısı sayesinde istediğiniz her yerde kolaylıkla cihazınızı şarj edebilirsiniz. Uzun seyahatlerinizde ( Tam şarj ile 3-5 günlük kullanım imkanı sunmaktadır. ) yanınızda şarj kablosu taşımanız gerekmez.

Flexor Akıllı Modüler Sistem sayesinde şarj kablosu gerekmez

Flexor Akıllı Modüler Sistem sayesinde şarj kablosu gerekmez

Usb Şarj Süresi

Artık birçok toplu taşımada dahi bulunan usb şarj yuvaları ile rahatlıkla seyahatiniz esnasında cihazınızı şarj edebilirsiniz. Standart usb ile yaklaşık 20 dakikada şarj olur. Flexor akıllı bileklik yüksek kalitede görüntü sağlarken minimum enerji harcayan OLED ekran (led ve lcd teknolojilerinden daha üstün bir ekran teknolojisi olan organik ışık yayan diyotlar teknolojisi) teknolojisine sahiptir. Bu sayede tam şarj ile üç ila beş günlük kullanım mümkün olmaktadır.

Flexor akıllı bilekliğinizi usb yuvasına taktığınızda titreme efekti ile şarj olmaya başladığını bildirecektir. Üzerindeki bildirim ışığı şarj süresince yanıp sönmeye devam edecektir. Sökülemez ve değiştirilemez yapıya sahip 75mA Li-battery pile sahiptir. Yaklaşık 20 dakika sonra tekrar titreme efekti ile tam şarj olduğunu bildirir. Bu noktada şarj ettiğiniz usb kaynağından akıllı bilekliğinizi çıkararak kullanıma başlayabilirsiniz.

Dikkat ! Cihazınızı standart usb kaynaklarının dışında farklı bir güç kaynağı ile şarj etmeye çalışmak veya standart dışı güç kaynaklarına bağlamak tehlikeli olabilir. Cihazınıza veya sağlığınıza zarar verebilir.

Akıllı modüler sistemin ek avantajları

Flexor akıllı bilekliğinizi, akıllı modüler sistemi sayesinde şarj kablosu taşımanıza gerek kalmadan kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda modaya uygun farklı renk seçeneklerindeki yedek kordonları ile günlük kıyafetlerinize veya isteklerinize uygun renklerde de kullanabilirsiniz. Siyah, lacivert, kırmızı ve turuncu renk seçeneklerinden isteğinize uygun olanı kolayca değiştirerek kıyafetinize veya gününüze uygun olanı kullanabilirsiniz.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL