Bir Sayfa Seçin

Uyku Monitörü (Sleep Monitor) uyku verilerinizi ölçer analiz eder ve uykunuzu düzenlemenize yardımcı olur. Flexor akıllı bileklik çok iyi bir aktivite ölçer olması yanı sıra sağlıklı bir vücudun olmazsa olmazı iyi bir uyku düzenine sahip olmanız için de size yardımcı olur. Uykunuzu izler, verilerinizi düzenli olarak akıllı telefonunuza veya tabletinize aktarır. Uyku sürenizi, derin uyku saatlerinizi, hafif uyku saatlerinizi ölçer ve grafikler hazırlar. Uykuya dalma ve uykudan uyanma saatlerinizi kaydeder. Derin uyku ve hafif uykuda geçirdiğiniz saatlerin toplamını gösterir. Daha verimli derin uyku saatinizi arttırmanız ve uyku saatlerinizi düzenlemeniz için sizi motive eder. Uyku saatlerinizi ve uyku kalitenizi arttırmanız gün içinde yapacağınız tüm faaliyetlerdeki başarınızı arttırır.

Uyku Monitörü

Düzenli ve iyi bir uyku sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarındandır. Kaliteli bir uyku gün içerisinde yapacağınız tüm faaliyetleri etkiler. Uykunuz hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Flexor akıllı bileklik uyku monitörü özelliğini düzenli olarak kullanın. Uyku ile geçen sürenizin ne kadarının derin ne kadarının hafif uyku olduğunu, derin uyku ve hafif uyku periyotlarınızı bilmeniz, uyuma ve uyanma sürelerinizi takip etmeniz sizi düzenli uyku için motive edecektir. Düzenli uyku kaliteli ve sağlıklı yaşamın anahtarıdır.

Uyku Monitörü nasıl çalıştırılır ?

Flexor akıllı bileklik otomatik ve manuel uyku zamanı özelliklerine sahiptir. Uygulama üzerinden otomatik uyku başlama özelliğini devre dışı bırakmanız durumunda verilerin toplanması için yatağa girdiğinizde bileklik üzerindeki uyku simgesini açmanız gerekmektedir. Uyku simgesi üzerine gelin ve basılı tutun. Titreşim ile saat yanında uyku simgesi belirecektir. Akıllı bilekliğiniz uyku monitörünü devreye aldığını göstermektedir.

Uyku monitörü aktifken, sizi uykunuzda rahatsız edebilecek tüm bildirimler ve titreşimler otomatik olarak kapanır.

Uyku monitörünü kapatana kadar (otomatik uyku modunuz aktif ise sabah kalktığınızda akıllı bilekliğiniz uyku modundan otomatik çıkacaktır.) tüm izleme verileri kaydedilir. Ne zaman derin, ne zaman hafif uyku uyuduğunuz ölçülür ve bu veriler akıllı telefon veya tablet cihazınıza aktarılır.

Herkes için uyku ihtiyacı ve zamanları değişkenlik gösterse de, genel olarak yetişkin ve sağlıklı bir birey günlük 7 ila 8 saatlik bir uykuya ihtiyaç duymaktadır. Bu uyku süresinin yarısından fazlasının derin uyku olması idealdir. Flexor akıllı bileklik, topladığınız veriler ile ideal uyku kalitesini yakalamanızda size yardımcı olur.

Hızlı Satın Al - 229TL
Hızlı Satın Al 229TL